Gloria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sometimes it`s hard, to believe.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Takelis

Go down 
+2
Daniele Lawrens
Lukas Berres
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Daniel Corbin
Bitch please, I`m batman. ♥
Daniel Corbin


Prirašiau : 245
Bučkiai : 3
Credit : sexikatinas

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 15:03

- Bent turiu panų ir nesu visą gyvenimą forever alone, ne taip kaip kaikurie iš mūsų,- kiek supykęs nusivaipo. - Ai einuu kurnors, čiao čikita,- nusižvengia ir nueina.
Atgal į viršų Go down
Daniele Lawrens
Don't drink and drive
Get high and fly.
Daniele Lawrens


Prirašiau : 163
Bučkiai : 0
Credit : @thebadmadness

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 15:50

- Sekmės,-nusivaipo ir pavarčius akis atsisuka į užsitranzavusią Mele, trinkteli jai per petį, bet ji visiškai nereaguoja į ją. Todėl sukrižiuoja rankas ant krutinės ir laukia, kol čiolė gražuolė atsigaus..
Atgal į viršų Go down
Lukas Berres
Fuck YOLO Hakuna Matata is my motto
Lukas Berres


Prirašiau : 342
Bučkiai : 2
Credit : milka

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 17:27

tokia bejausmiu žvilgsniu pažiūri į Dani,-čj einam, ane? Jeigu dar tave pažįstu,-šypteli ir pakreipusi galvelę nužiūri Dani,- o tas vaikinas kas per vienas?-papučia lūpytes ir pasitvarko plaukus
Atgal į viršų Go down
https://behindapast.forumlt.com
Daniele Lawrens
Don't drink and drive
Get high and fly.
Daniele Lawrens


Prirašiau : 163
Bučkiai : 0
Credit : @thebadmadness

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 17:39

- Manau, kad taip..-pasako ir trukteli pečiais. - Ech.. domina vienos nakties nuotikiai? Tuomet Danielis, mano vaikystės draugas.. Nekenčiu jo šiaip.. Bet savas bičas,-trukteli petukais.
Atgal į viršų Go down
Lukas Berres
Fuck YOLO Hakuna Matata is my motto
Lukas Berres


Prirašiau : 342
Bučkiai : 2
Credit : milka

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 17:48

-a,-nutęsia, kelis kartus pauosčiusi,-betai prisikvepines, kad net mano išmatos skaniau kvepia,-prunkšteli,-sori, jeigu nepatinka mano šlykščioji kalba, nieko nepadarysi, turėsi pakęst,-pavarto akeles ir klausiamu žvilgsniu žvilgteli į Dani,-kur maunam?-atsidususi pasitvarkė megstinį
Atgal į viršų Go down
https://behindapast.forumlt.com
Daniele Lawrens
Don't drink and drive
Get high and fly.
Daniele Lawrens


Prirašiau : 163
Bučkiai : 0
Credit : @thebadmadness

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 17:50

- O man patinka kad viską tiesiai sakai, visa į mane,-trukteli petukais ir nusijuokia. - Aš asmeniškai nusigert noriu, o kaip tu tai nežinau. Todėl siūlau kokį naktinį klubą galbūt..?-išriečia vieną antakį, suklapsi akutėm.
Atgal į viršų Go down
Lukas Berres
Fuck YOLO Hakuna Matata is my motto
Lukas Berres


Prirašiau : 342
Bučkiai : 2
Credit : milka

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 17:59

-Kad aš nesu buvusi ten...?-susirūpinusi pasako,-Nors šiaip, kol kas manau leidimo nereikia, visi į atostogas mokytojai išpyzdine,-prikanda lūpa,-tai lekiam man atrodo, bet žinok aš nesu bandžius,-rimtu žvilgsniu pasako
Atgal į viršų Go down
https://behindapast.forumlt.com
Daniele Lawrens
Don't drink and drive
Get high and fly.
Daniele Lawrens


Prirašiau : 163
Bučkiai : 0
Credit : @thebadmadness

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 18:43

- Visada būna pirmas kartas,-pasako ir mirkeli jai, drąsiai nužingsniuoja miesto link.
Atgal į viršų Go down
Lukas Berres
Fuck YOLO Hakuna Matata is my motto
Lukas Berres


Prirašiau : 342
Bučkiai : 2
Credit : milka

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime7th Lapkritis 2012, 20:33

- ahaa,-nutipena paskui
Atgal į viršų Go down
https://behindapast.forumlt.com
London Mathews
There is always going to be a time, but will you do something when the time comes?
London Mathews


Prirašiau : 133
Bučkiai : 0
Gyvenu : Kažkokia visų pamirštam bet pakankamai neramiam mieste... Jonava vardu
Credit : sunsain

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime15th Lapkritis 2012, 17:51

Ateina, eina sau takeliu linksma tokia, bet va ji laukia vieno zmogaus.... Tai letai eina
Atgal į viršų Go down
#Atiduodama3
Bitch please,I'm shes boyfriend and you can burn :@*
avatar


Prirašiau : 533
Bučkiai : 3
Amžius : 29

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime17th Lapkritis 2012, 17:48

Vaikščioja,nieko aplink nemato,nors ir žmonių yra. Pasiklydes savo mintyse..
Atgal į viršų Go down
London Mathews
There is always going to be a time, but will you do something when the time comes?
London Mathews


Prirašiau : 133
Bučkiai : 0
Gyvenu : Kažkokia visų pamirštam bet pakankamai neramiam mieste... Jonava vardu
Credit : sunsain

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime18th Lapkritis 2012, 12:36

Pamato jinai Adrian prieina apsikabina,- Labas, pasiilgau,- nusisypso paleidzia ir nusijuokia,- Ka cia veikineji?,- ziuri i ji linksma ji pamacius
Atgal į viršų Go down
Ashley Etwood
Bitch please,I'm his girlfriend and you can burn..:*
Ashley Etwood


Prirašiau : 128
Bučkiai : 0
Gyvenu : merginų bendrabuty

Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime18th Lapkritis 2012, 16:08

ateina cia.apsidairo.hm..nieko nera.nueina toliau 'velnias,kaip garsiai kauksi tie kablai' pagalvoja.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Takelis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Takelis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Takelis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gloria :: Parkas-
Pereiti į: